Ansatte

Telefonnummeret vårt er 992 57 161

Anne-Lise Farstad - leder
916 31 862 - anne-lise.farstad@politiet.no

Vibeke Bordevich - seniorrådgiver
948 83 874 - vibeke.bordevich@politiet.no

Agnes Rabbe - rådgiver
975 13 569 - agnes.rabbe@politiet.no

Nina Lindland Sletten - seniorrådgiver
958 12 357 - nina.sletten@politiet.no

Linn Fjelde Farstad - seniorrådgiver
488 93 008 - linn.fjelde.farstad@politiet.no

Tine Langeland - seniorrådgiver
480 56 822 - tine.langeland@politiet.no

Gøril Sørensen - seniorkonsulent/avhørskoordinator
909 92 382 - goril.sorensen@politiet.no

Karine Wigh - førstekonsulent/tekniker/avhørskoordinator
488 91 060 - karine.wigh@politiet.no

Jennifer Gladstad - konsulent/tekniker
458 75 320 - jennifer.gladstad@politiet.no